w  Wałbrzychu
1%

Prowadzimy Dom Dziecka w Wałbrzychu dla 100 wychowanków.
Przekaż 1% podatku na rzecz naszego stowarzyszenia - organizacji pożytku publicznego. Nr KRS 0000040714
konto 28 1560 0013 2242 2443 7787 0001

My na Facebooku

Sponsor
 pobrane
Statystyka

29 marca pięcioosobowa grupka wychowanków Domu Dziecka „Rodzinka” pod opieką pani Anny Ziółkowskiej wyjechała na wycieczkę do Wrocławia. Przejazd tam i z powrotem odbył się autobusem kursowym. Koszty pokryła firma „Guliwer”. Po przyjeździe do stolicy Dolnego Śląska dzieci z „Rodzinki” udały się do Tetru Muzycznego „Capitol”, gdzie obejrzały spektakl pt. „Pewien mały dzień”. Bezpłatne wejście na te imprezę możliwy był dzieki życzliwości dyrektora „Capitolu” pana Konrada Imieli.

Następnie wycieczkowicze zjedli obiad w restauracji „Marche”i … nie zapłacili rachunku. Bezpłatny posiłek otrzymali dzięki życzliwości pani Kamili, menadżera  restauracji. Po obiedzie dzieciaki odbyły spacer po Wrocławiu i wstąpiły na chwilę na deser do „Cafe Borówka”. Pani Patrycja, menadżer lokalu postawiła naszym dzieciom gofry. Sześć razy padło magiczne słowo: „dziękuję” . Były tez uśmiechy wdzięczności za przyjęcie gratis. Na koniec pobytu we Wrocławiu dzieci z „Rodzinki” odwiedziły jeszcze galerię handlową „Arkady”, gdzie miały okazję zobaczyć i pomachać …rekinom pływającym w akwarium.

I jeszcze jedno.Ta udana eskapada możliwa była dzięki wdziękowi i przedsiębiorczości wychowawczyni Anny Ziółkowskiej, która zdobyła sympatię sponsorów. Dziękujemy!