w  Wałbrzychu
1%

Prowadzimy Dom Dziecka w Wałbrzychu dla 100 wychowanków.
Przekaż 1% podatku na rzecz naszego stowarzyszenia - organizacji pożytku publicznego. Nr KRS 0000040714
konto 28 1560 0013 2242 2443 7787 0001

My na Facebooku

Sponsor
 pobrane
Statystyka

Kolejny już raz dzieciaki z „Rodzinki” otrzymały prezenty mikołajkowe.
Tym razem wychowankowie Domu Dziecka z Wałbrzycha oraz i ich opiekunowie przyjechali do Zespołu Szkół w Strzegomiu, gdzie czekała ich aula odświętnie przystrojona pełna uczniów, sponsorów oraz słodkości na stołach.

7 grudnia 2015 roku w gorącej atmosferze odbyły się obchody jubileuszu 25-lecia współpracy uczniów Szkoły z Domem Dziecka „Rodzinka”. Minęło właśnie 25 lat od chwili, gdy Pani Grażyna Kurgan wraz z grupą uczniów zorganizowała pierwszą zbiórkę paczek na Mikołaja dla wychowanków Domu Dziecka. Ten pierwszy raz zamienił się w wieloletnią tradycję, do której uczniowie wciągnęli mieszkańców gminy Strzegom.

Za te wspaniałe 25 lat Jolanta Surmaczyńska, dyrektor Niepublicznego Domu Dziecka w Wałbrzychu przekazała słowa uznania i wdzięczności sponsorom, wychowawcom i młodzieży szkolnej ze Strzegomia.

Tegoroczni darczyńcy otrzymali imienne podziękowania na piśmie, a za  wieloletnią współpracę najbardziej zasłużeni odebrali statuetki w postaci szklanych serc z wygrawerowanymi podziękowaniami.

Po części oficjalnej były paczki od Mikołaja,występy artystyczne uczniów Szkoły i wychowanków „Rodzinki, a na koniec tort jubileuszowy. Atmosferę obchodów jubileuszowych najlepiej oddają zdjęcia, filmiki i wspomnienia minionych lat zawarte w prezentacji zdjęć archiwalnych.

 

Zobacz prezentację